Tikai augustā

  • SPA rituāls „Ābeļdārza valdzinājums”

Īpašs SPA rituāls, kas dāvās iespēju palutināt gan ķermeni, gan dvēseli un aizmirst par ikdienas rūpēm, ļaujoties burvīgā ābeļziedu aromāta valdzinājumam. Maigais ābolu aromāts, sildoša muguras masāža ar vulkāniskajiem akmeņiem, relaksējoša ķermeņa masāža, kā arī siltā ietīšana aromātiskajā ābolu losjonā dāvās ikdienā tik ļoti nepieciešamo atslodzes brīdi.   1 persona / 60 min / 74 40% = 44,40 EUR           

  • Romantiska nakts ar SPA Palangā divām personām

Neatkārtojams skats uz jūru, atsvaidzinoša bauda SPA un mūsdienīgs numuriņš „Amber Palace“, kas ļaus Jums justies kā īstiem dzintara pils valdniekiem. Piedāvājumā iekļauta 1 nakts divvietīgā numurā, bagātīgas brokastis, peldbaseina, burbuļvannas un trīs saunu kompleksa apmeklējums, kā arī divas procedūras katram: visa ķermeņa aromterapijas pīlings un sausās zemūdens masāža.

2 personas / 1 nakts / 229 – 20% = 183,20 EUR

  • „Rakšu mazais ceļojums” kamieļu parkā – ģimenei

Kamieļu parks „Rakši” ir eksotiska dabas oāze, kur var apskatīt, samīļot un pabarot lamas, alpakas, kamieļus un citus dzīvniekus. Izbaudiet atpūtu svaigā gaisā, apmeklējot Rakšu Zoo, kur kopumā mīt vairāk kā 150 dzīvnieki. Piedāvājumā ietilpst ZOO apskate gida pavadībā, spilvenbatuts un piknika vieta. Patīkama atpūta garantēta!

3 personas / 1 diena / 21 -20% = 16.80 EUR

Akcija spēkā no 1.08.2023. līdz 31.08.2023. visos „Lieliska dāvana” veikalos un mājaslapā www.lieliskadavana.lv.  Dāvanu kartes derīgas 12 mēnešu periodā no iegādes brīža. Atlaides nesummējas.