Lieliskie% – mēneša izdevīgākie atlaižu piedāvājumi no Nacionālā dāvanu karšu eksperta Latvijā „Lieliska dāvana”!
Tikai jūlijā
🏄‍♀️ Mega SUP pikniks uz ūdens
Iespēja izvēlēties vienu no trim „Boards You” piedzīvojumu maršrutiem Carnikavā – romantisko, ģimenes vai draugu – un izbaudīt Mega SUP dēļa braucienu ar pikniku uz ūdens. Piedzīvojumu maršruti ļauj aplūkot Gaujas grīvu un jūru, kur saulrietā var baudīt pikniku, vai doties ceļojumā pa 3 upēm un 1 ezeru, vērojot ūdensrozes, zvejas laivas un upju līkločus, vai arī vienkārši izbaudīt Vecgaujas šarmu. Piedāvājumā iekļauta Mega SUP dēļa noma, maršruta karte, piknika grozs ar dažādiem gardumiem.
2 – 8 personas / 2 – 6 stundas / 70 – 30% = 49,00 EUR
🪂Veikbordings visai dienai atpūtas parkā „MASTI”
„MASTI” – ūdens atpūtas parks bērniem un pieaugušajiem Ozolnieku ezera krastā. Jūs varēsiet izbaudīt aizraujošus veikborda braucienus visas dienas garumā – fantastiskas sajūtas un krietns enerģijas lādiņš garantēti! Piedāvājumā iekļauts neierobežots daudzums veikborda braucienu visas dienas garumā parka darba laika ietvaros (10:00-22:00). Baudiet aizraujošu aktīvo atpūtu uz ūdens!
1 persona / Visa diena / no 25-25%= no 18,75 EUR
💆‍♀️💆Efektīvs procedūru komplekss ķermeņa un sejas ādas tonusam
„Lemon Moon SPA” meistari parūpēsies, lai Jūsu āda būtu tvirta un veselīgi mirdzoša. Procedūras gaitā tiek izmantota Šveices uzņēmuma „DermaSeries” skaistumkopšanas produkcija. Kompleksā ietilpst trīsslāņu ietīšanas procedūra ar detoksa efektu, osmoterapija, ķermeņa masāža un termoaktīvā gēla ietīšana, atvēsinošs gēls, sejas masāža un sejas RF-liftings. Pamanāms efekts jau pēc pirmās procedūras.
1 persona / 1 st. 30 min / 85 – 40%=51 EUR

ℹ️ Akcija spēkā no 1.07.2023. līdz 31.07.2023. visos „Lieliska dāvana” veikalos un mājaslapā www.lieliskadavana.lv. Dāvanu kartes derīgas 12 mēnešu periodā no iegādes brīža. Atlaides nesummējas.