🔥 Tikai maijā 🔥

🚤 Brauciens ar motorjahtu apkārt Zaķusalai
Motorjahta „Lieliska dāvana” ir gatava doties kopā ar Jums nelielā ceļojumā! Saule, ūdens, patīkama mūzika un pieredzējusi komanda padarīs šo piedzīvojumu neaizmirstamu. Motorjahta ir piemērota
dažādiem pasākumiem – tīmbildingam, vecmeitu vai vecpuišu ballītēm, dzimšanas dienas svinībām, izlaidumiem u. c. Uz motorjahtas ir pieejamas visas ērtības, tai skaitā arī duša. Kambīzē ir iespēja uzsildīt ēdienu un pagatavot karstus dzērienus. Labākā izvēle patīkamai atpūtai!
1-5 personas / 1 st. 30 min / no 17,00 – 25% = no 12,75 EUR

🧖‍♀Karaliskais jasmīna SPA rituāls
Vasaras dvesma, liega atpūta un relaksācijas baudījums. Jasmīns SPA pasaulē tiek dēvēts par afrodiziaku un sievišķā spēka karali. Procedūra lieliski parūpēsies par jutīgu ādu, nomierinās satrauktu prātu, radot harmoniju, mieru un juteklisku noskaņojumu.
✅Piedāvājumā iekļauts: pilna ķermeņa masāža ar aromātisku jasmīna losjonu, siltā ietīšana jasmīna losjonā un relaksējoša pēdu masāža. Izbaudiet jasmīnu aromāta burvību!
1 persona / 1 st. 10 min / 84 – 45%= 46,20 EUR

🛀 Nakts un SPA atpūta „Europa Royale Druskininkai”
4 – zvaigžņu viesnīca „Europa Royale Druskininkai” atrodas pašā vecpilsētas sirdī, Nemunas upes krastā. Viesnīcā ikvienam ir iespēja baudīt patiesi karalisku atpūtu, palutināt sevi ar brīnišķīgām procedūrām un uz mirkli izrauties no ikdienas steigas. Piedāvājumā iekļauts: nakšņošana komfortablā numurā, gardas brokastis, relaksējoša masāža, parafīna vanniņa rokām, kā arī neierobežots SPA zonas un sporta zāles apmeklējums.
2 personas / 1 nakts / 109 – 20% = 87,20 EUR

⚠ Akcija spēkā no 1.05.2023. līdz 31.05.2023. visos “Lieliska dāvana” veikalos un mājaslapā www.lieliskadavana.lv. Dāvanu
kartes derīgas 12 mēnešu periodā no iegādes brīža. Atlaides nesummējas.