TC “DITTON” tika dibināts 2001. gadā. Pašlaik mēs esam lielākais tirdzniecības un izklaides centrs Daugavpilī un Latgales reģionā. Atrodamies pašā Daugavpils centrā, vēsturiskā tirgus vietā. Esam lieliska iepirkšanās, atpūtas un cita veida kopābūšanas vieta ikvienam. Mūsu TC strauji attīstās un mainās. Jau kopš pašiem pirmsākumiem tas ir kļuvis par vietu, kuru zina katrs pilsētnieks un tās viesis, jo te viss atrodams vienuviet!

Zem viena jumta var atrast fitnesa centru, boulingu, restorānus, modernu kinoteātri, populārus veikalu tīklus, kā arī lauku labumus tirgus “zaļajā zonā” un vēl daudz ko citu. Piedāvājam visplašāko preču klāstu visās kategorijās.

TC pieejami:

  • bankomāti: Citadele, Swedbank
  • pakomāti: Omniva, DPD, Venipak

Mēs piedāvājam arī ārpakalpojumus — profesionālu uzkopšanas servisu, īpašumu apsaimniekošanu un remondarbu veikšanu.

Tuvākajā nākotnē TC «DITTON» realizēs vērienīgu TC un «Zemnieku tirgus» rekonstrukciju. 
2020. gada 20. novembrī Daugavpils pilsētas domes Pilsētbūvniecības un vides komisijā izskatīja TC «DITTON» uzņēmuma attīstības koncepciju un komisija to atbalstīja vienbalsīgi.
Daugavpils pilsēta strauji attīstās, tā kļūst par tūristu un investoru magnētu. Viena no iecienītākajām, kā arī populārākajām vietējo iedzīvotāju un pilsētas viesu iepirkšanās un izklaižu vietām ir TC “DITTON”. Kas arī ir daļa no pilsētas attīstības virzītājiem, kuru jau tuvākajā laikā gaida vērienīga modernizācija.
Kā izskatīsies jaunais TC “DITTON”?
Plānotais projekts paredz pašreizējā TC “DITTON” tirdzniecības/izklaižu kompleksa modernizāciju atbilstoši mūsdienīgu tirdzniecības centru standartiem un nomnieku prasībām, piesaistot pilsētai un reģionam plašāku tirdzniecības iespēju un pakalpojumu sortimenta klāstu. Pieaug gan pircēju, gan nomnieku prasības pēc inovācijām un augstākas kvalitātes, ko nosaka mūsdienu pasaules dinamika, mainīgums un cilvēku dzīvesveids. Rekonstrukcijas laikā T/C un tirgus neapstādinās savu darbību. Būvniecības realizāciju kārtas tiks sadalītas etapos. Visas esošās darba vietas tirgū un tirdzniecības centrā tiks saglabātas, ka arī tiks izveidotas jaunas darba vietas pēc projekta realizācijas.
TC “DITTON” projekta pamata ideja ir “Zemnieku tirgus” rekonstrukcija, TC apvienošana un modernizācija zem viena jumta. Pielietot energoefektīvus un ekoloģiskus projektēšanas risinājumus paredzēts izbūvēt jaunas tirdzniecības un palīgtelpu platības, administratīvo, pakalpojumu telpu platības, jaunu daudzstāvu Biznesa centru ar birojiem un apartamentiem. Tiks izveidota daudzstāvu autostāvvieta. Autostāvvietā tiks paredzētas elektro automašīnu uzlādes stacijas, autostāvvieta paplašināsies no 250 līdz 1000 vietu izveidojot ērtu, drošu un efektīvu apmeklētāju plūsmu, radot ērtu, drošu un patīkamu iepirkšanās vidi.
Viss nepieciešamais zem viena jumta — jaunais Zemnieku tirgus!
Plānots pārnest un modernizēt visu esošo tirgu, pārnest āra nojumi iekštelpās kur varēs tirgot cauru gadu nepārvietojoties sezonāli. Visa tirgus tirdzniecība: gaļas, zivju, dārzeņu, augļu, piena un citas būs izvietotas vienviet iekštelpās, lai pircēji varētu iegādāties kvalitatīvu lauksaimniecības produkciju, bet nomniekiem būtu nodrošināti tirdzniecības apstākļi atbilstoši mūsdienu prasībām. Tiks iegādātas jaunas saldējamās/dzesējamās iekārtas un vitrīnas. Būs veikta tirdzniecības vietu pilnīga modernizācija visā tirgus teritorijas apjomā mainot tirgus tēlu. Plānotā rekonstrukcija ļaus arī efektīvāk izmantot esošo tirdzniecības teritoriju un jaunais “Zaļais tirgus” palīdzēs stimulēt lauksaimniecību.
TC “DITTON” kļūs par vienu no modernākajām un pievilcīgākajām tirdzniecības un izklaides vietām Latvijā un Latgales reģionā pašā Daugavpils pilsētas centrā. Tā būs vieta, kas ir pielāgota ikvienam un piesaistīs apmeklētāju uzmanību ar zināmu zīmolu klāstu, daudzveidīgām atpūtas un izklaides iespējām.

Pašlaik ir veikts jau 1. realizācijas posms, par to plašāk ŠEIT.