“Uzticības Fonds” sadarbībā ar restorānu Orange Bowling & TEX un Tirdzniecības un izklaides centrs “Ditton” piedalījās akcijā “Laimīgs skolēns” !
Vasaras izskaņā, 30. augustā, Daugavpilī notika pasākums “Laimīgs skolēns”, kuru jau tradicionāli rīko labdarības organizācija “Uzticības Fonds”.
Šajā akcijā piedalījās 35 bērni, viņi visi saņēma dāvanu komplektus – skolas piederumus un skolas somas. Labdarības organizācija arīdzan palīdzēja ģimenēm, kuras vērsās ar lūgumu iegādāties tām apģērbu un apavus skolai.  Starp tiem bija arī bērni no krīzes centra, audžuģimenēm, bērni ar invaliditāti, daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kuras nonākušas grūtā dzīves situācijā.
Svētkos bērnus ar saviem uzvedumiem priecēja “Čuča – Čača’ un jau pilsētā iemīļotie baltie lāči Mishka Daugavpils. Bērni spēlēja boulingu, ēda picas un pavadīja neaizmirstamu dienu.
Viktorija Sporāne-Hudojana: “fonda vārdā pateicamies ikvienam, kurš atbalstīja šo tik ļoti vajadzīgo un labestīgo akciju. Tiem, kuri ziedoja naudu, skolas piederumus, savu darbu un laiku. Kopā mēs iepriecinājām bērnus un dāvājām viņiem neaizmirstamas emocijas! Es novēlu visiem vecākiem pacietību, bet bērniem – priecēt ar saviem panākumiem vecākus”!
Dariet labus un vērtīgus darbus, jo tas ir pavisam vienkārši!