Sīkdatņu izmantošanas noteikumi SIA “DITTON NAMS  mājaslapā  www.ditton.lv  

 1. SIA “DITTON NAMS” (turpmāk-Datu pārzinis) mājaslapa var izmantot sīkdatnes.
 2. Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari u.c.) saglabā klienta galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad klients apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt klienta individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.
 3. Bez sīkdatnēm nav iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietnes funkcijas.
 4. Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa, Datu pārzinis izmanto obligātās, funkcionālās, statistikas un mērķēšanas (reklāmas) sīkdatnes.
 5. Tehniskās / obligātās sīkdatnes nepieciešamas, lai klients varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos. Šīs sīkdatnes identificē klienta iekārtu, taču neizpauž klienta identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju.
 6. Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras klienta izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles (piemēram – valodas iestatījumu), lai klients varētu ērtāk lietot vietni.
 7. Statiskas sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā klients lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru klients izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Statistikas sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti.
 8. Mērķa (reklāmas) sīkdatnes izmanto, lai apkopotu informāciju par klienta apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši konkrētam klientam interesējošus sadarbības partneru pakalpojumus vai adresētu konkrētā klienta izrādītajai interesei atbilstošus piedāvājumus. Parasti šīs sīkdatnes ar vietnes īpašnieka atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas.
 9. Datu pārzinis izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas lietošanu:

9.1. nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti,
9.2. pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti klienta lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam,
9.3. iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.

 1. Apmeklējot Datu pārziņa mājaslapu, klientam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot mājaslapu klients piekrīt sīkdatņu izmantošanai.
 2. Tehnisko jeb obligāto sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir SIA “DITTON NAMS” kā datu pārziņa leģitīmās intereses – nodrošināt interneta vietnes netraucētu darbību.
 3. Pārējo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir klienta piekrišana, kas tiek sniegta turpinot lietot mājaslapu. Piekrišana apliecina, ka klients iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem un tiesisko pamatu.
 4. Ja lietotājam ir radies jautājums par sīkdatņu izmantošanu, viņš var sazināties ar Datu pārzini, izmantojot šādu kontaktinformāciju: info@ditton.lv