Š.g. 10. februārī, TC DITTON telpās notika Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālais pasākums Daugavpilī “CITS BAZĀRS”. Pasākumu organizēja Junior Achievement Latvia sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi, Latgales plānošanas reģionu, Latgales uzņēmējdarbības centru, TC DITTON, AS Swedbank, Think Human Foundation un Concentrix Webhelp.

Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālajā pasākumā Daugavpilī “CITS BAZĀRS” piedalījās vairāk kā 60 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi (33 vidusskolas un 30 pamatskolas) no Daugavpils, Rēzeknes un Rēzeknes novada, Viļāniem, Madonas un Madonas novada skolām, kuri dienas garumā piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus – suvenīrus, dāvanas, preces mājai un interjeram, kosmētiku, preces skaistumam, aksesuārus un bižutēriju, auduma izstrādājumus, dažādus pakalpojumus, kā arī pārtikas/konditorejas preces.

SMU reģionālā pasākuma Daugavpils “CITS BAZĀRS” ietvaros aktīvi darbojās arī žūrija, kas izvērtēja un apbalvoja jaunos uzņēmējus 7 nominācijās – Sociāli atbildīgs skolēnu mācību uzņēmums, Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums, Labākā SMU pārdošanas komanda, Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums, SMU biznesa potenciāls, Ilgtspējīgs SMU produkts/pakalpojums, Labākais SMU stends.