“Maxima Latvija” ir  vadošais mazumtirdzniecības tīkls Latvijā ar 173 veikaliem, no kuriem 140 ir “X”, 24 ir “XX” un 8 ir “XXX” formāta veikali, kā arī 1 ir “Maxima Express” veikals. Ik dienu “Maxima” veikalus apmeklē 300 000 klienti, par kuriem rūpējas vairāk nekā 7000 darbinieku liela komanda.

“Maxima Latvija” ir lielākais privātais darba devējs valstī un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā. Uzņēmums ietilpst holdingā “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot kopumā vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs: Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā.

“Maxima” zīmols ir augstu novērtēts Latvijas un Baltijas iedzīvotāju vidū. Jau trešo gadu pēc kārtas “Maxima” ir atzīta par Nr.1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā un TOP 3 mīlētāko zīmolu Latvijā kopumā. Uzņēmums ir iekļauts Ilgtspējas indeksa Platīna kategorijā, kā arī ir Nr.1  vērtīgākais Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmums “Prudentia” un “Nasdaq Riga” veidotajā uzņēmumu TOP101.

“Maxima Latvija” prioritāte ir darbinieku un pircēju ērtības, tādēļ uzņēmums nepārtraukti investē darbinieku labklājībā un pircēju pieredzes uzlabošanā, nodrošinot augstas kvalitātes produktus par zemu cenu, ērti pieejamu veikalu tīklu, modernu veikalu vidi, plašu vietējo produktu un pasaulē atzītu zīmolu klāstu un mūsdienīgus iepirkšanās un apmaksas risinājumus.